ثبت نام سامانه سجام به صورت رایگان

موفقیت در سرمایه گذاری در بورس

سه شنبه ۱۷ اسفند ۰۰

ثبت نام سامانه سجام به صورت رایگان

۱۵,۸۸۰ بازديد

آموزش ثبت نام رایگان سجام و دریافت کد بورسی و احراز هویت رایگان به صورت قدم به قدم

ثبت نام رایگان سجام

آموزش ثبت نام رایگان سجام و دریافت کد بورسی و احراز هویت رایگان به صورت قدم به قدم

 

همه افرادی که در بازار سرمایه فعال هستند یا می‌خواهند فعالیت خود را آغاز کنند، موظفند یک‌بار در این سامانه ثبت‌نام کنند. سجام توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه راه‌اندازی شده است. این سامانه بزرگترین سیستم جمع‌آوری اطلاعات کاربران بازار سرمایه است و تمام فعالان این حوزه ضرورت دارد اطلاعات خود را در این سامانه ارائه کرده تا ضمن احراز هویت بتوانند از خدمات مختلف بهره‌مند شوند.

 

 

سجام چیست؟

 

سجام مخفف “سامانه جامع اطلاعات مشتریان” است. این سامانه متعلق به «شرکت سپرده‌گذاری مرکزی» است که وظیفه ثبت و نگه‌داری و تسویه معاملات در بازارهای مالی را بر عهده دارد. یعنی این شرکت مثل یک دفتر بزرگ هست که حساب و کتاب تمام معاملات افراد در بورس را ثبت و نگه‌داری می‌کند.

اگر ثبت‌نام اولیه در این سامانه انجام نگیرد، آن‌گاه کد معاملاتی افراد بسته می‌شود و اجازه انجام معاملات را از دست می‌دهند.

 

مزایای ثبت‌نام در سجام چیست؟  

 

  • در هیچ‌یک از مراجعات خود به نهادهای مالی اعم از کارگزاری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شرکت‌های تأمین سرمایه و... نیاز به احراز هویت مجدد نخواهید داشت.
  • ارسال تمامی اسناد، مدارک، اعلان، اخطارها، مکاتبات و مراسلات براساس اطلاعات ارتباطی ارائه‌ شده از سوی شما در سامانه سجام انجام می‌گیرد.
  • شما قادر خواهید بود تغییر اطلاعات ارتباطی خود ازجمله نشانی محل سکونت و اقامتگاه خود را مستقیما اعمال کنید.
  • پرداخت کلیه مطالبات و عایدی نقدی شما در بازار سرمایه به شماره‌حساب اعلامی متعلق به شما در سامانه سجام واریز خواهد شد. شما قادر خواهید بود شماره‌حسابتان را حسب صلاح‌دید تغییر دهید.
  • از این پس ارائه کلیه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی جدید در بازار سرمایه ازجمله صدور کد معاملاتی در کلیه بورس‌ها، صدور واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری، صدور کد سبدگردانی و ... صرفاً پس از ثبت‌نام در این سامانه امکان‌پذیر خواهد بود.

 

مراحل دریافت کد بورسی و ثبت نام در بورس و ثبت نام در سجام چگونه است؟

 

به طور کلی دریافت کد بورسی و ثبت نام در سجام سه مرحله دارد:

  • مرحله اول: ثبت نام به صورت حضوری در کارگزاری ها و یا به صورت آنلاین در کارگزاری ها (رایگان)
  • مرحله دوم: ثبت نام در سامانه ی سجام (مستلزم پرداخت هزینه)
  • مرحله سوم: مراجعه حضوری و احراز هویت (مستلزم پرداخت هزینه)

 

 

فقط در کارگزاری اگاه مرحله دوم (ثبت نام در سجام) و مرحله سوم (احراز هویت) به صورت رایگان انجام می شود که در کارگزاری های دیگر این امکان وجود ندارد و باید مبالغی را پرداخت کنید.

 

شرح مراحل سه گانه به صورت رایگان در کارگزاری آگاه:

 

 

از نظر صرفه جویی در وقت بهترین روش ثبت نام و دریافت کد بورسی، روش آنلاین است. چون شما یکبار به طور کامل فرم ثبت نام خود را پر میکنید و پس از اتمام با مراجعه به کارگزارتان آن را تایید و امضا می نمایید. با این روش دیگر رفت و آمد غیر ضروری نخواهید داشت و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی می کنید .

نکته ی مثبت دیگر ثبت نام آنلاین این است که اگر شما در هر مرحله از ثبت نام با وقفه مواجه شوید و یا در آن لحظه به طور مثال کد پستی خودتان را ندانید ، در بازگشت مجدد به پنل ثبت نام پس از رفع نقص و یا بدست آوردن اطلاعات ، میتوانید ثبت نام خود را از همان جایی که قطع شده بود ادامه دهید و نیازی نیست مجددا از اول این کار را شروع کنید.

 

لینک شروع فرآیند دریافت کد بورسی و سجام رایگان در سامانه آگاه اکسپرس

 

 

کارگزاری آگاه این امکان را ایجاد کرده است که با مراجعه به سامانه آگاه اکسپرس علاوه بر ثبت‌نام برای دریافت کد بورسی فرم های ثبت‌نام در سامانه سجام نیز خود به خود پر شود. که در این صورت، هزینه ۱۰۰،۰۰ ریالی که سامانه سجام بورس از مشتریان دریافت می‌کرد در سامانه آگاه اکسپرس به صورت رایگان انجام می‌شود.

در سایر روش های ثبت نام و در کارگزاری های دیگر شما برای دریافت کد بورسی باید مبلغی را جهت ثبت نام سجام پرداخت کنید. اما با ثبت نام آنلاین در کارگزاری آگاه به صورت ساده میتوانید همه این کارها را رایگان و به سرعت انجام دهید.

در واقع کارگزاری آگاه اگر به صورت آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید ثبت نام شما در سجام نیز رایگان خواهد بود و دیگر نیازی به پر کردن فرم های سامانه سجام نخواهید داشت و با سرعت بیشتر و آسان تر کد بورسی شما فعال می شود. که در کارگزاری های دیگر این امکان وجون ندارد.

طبق ضوابط حاکم، استفاده از هرگونه خدمات پایه برای تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی منوط به ثبت اطلاعات و شناسایی اشخاص مذکور در سامانه سجام می باشد.در این نوشته به صورت گام به گام و آنلاین می توانید امکان معاملات خود را دریافت کنید.

در واقع شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به منظور ارائه خدمات زیرساختی یکپارچه و فراگیر به فعالان بازار سرمایه به ویژه سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی و ایجاد درگاه واحد خدمات دهی به تمامی ارکان بازار، نهادهای مالی، ناشران و مخصوصاً سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی، سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) را راه اندازی نمود. پس ثبت نام در سجام الزامی است.

 

لینک شروع فرآیند دریافت کد بورسی و سجام رایگان در سامانه آگاه اکسپرس

 

 

در مرحله احراز هویت کد بورسی و سجام در دفاتر پیشخوان می بایست دوبار مبلغی پرداخت شود که مادامیکه برای احراز هویت به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه نمایید هزینه ای بابت احراز هویت احراز هویت کد بورسی و سجام از مشتریان دریافت نمی‌شود و هر دو مرحله احراز هویت در شعب کارگزاری آگاه رایگان می باشد.

 

لینک شروع فرآیند دریافت کد بورسی و سجام رایگان در سامانه آگاه اکسپرس

 

مزایای دیگر دریافت کد معاملاتی آنلاین از کارگزاری آگاه

 

اعتبار خرید سهام

وام قرض الحسنه

تخفیف نقدی 10 تا 25 ٪ در کارمزد معاملات سهام وآتی سکه

تا۶۰ ٪ تخفیف کلاس های آموزشی تحلیلی

تا۸۰ ٪تخفیف بسته مشاوره وتحلیلی

نرم افزار معاملاتی زیبا و پرکاربرد

 

نکته مهم: برای دریافت مزایا نیاز به فعالیت در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و صرف زمان میباشد می باشد. اما برای دریافت آنی مزایا راه حلی وجود دارد که در پاراگراف نهایی مرحله آخر توضیح داده شده است.

 

لینک شروع فرآیند دریافت کد بورسی و سجام رایگان در سامانه آگاه اکسپرس

 

نکته: درصورتی که از کارگزاری های دیگر کد معاملاتی دارید بازهم می توانید با دریافت کد معاملات انلاین آگاه از مزایای آن استفاده کنید.

 

توجه: قبل از شروع ثبت نام، اسکن کارت ملی، اسکن شناسنامه را در رایانه خود آماده داشته باشید و مشخصات دقیق شخصی جهت واردکردن در فرمها در دسترس شما باشد. البته شما می توانید این فرم را در چند مرحله پر کنید.

 

برای دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه میتوانید آموزش زیر را مرحله به مرحله دنبال کنید:

 

 

آموزش تصویری و قدم به قدم ثبت نام رایگان سجام و دریافت کد بورسی در کارگزاری آگاه:

 

مطابق با تصاویر زیر مرحله به مرحله فرایند ثبت نام خود را پیش ببرید . در هر مرحله چنانچه نیاز به توضیحات بیشتری باشد به طور کامل زیر همان تصویر میتوانید توضیحات مرتبط را مطالعه کنید:

 

نکته: ممکن است نوشته های موجود در عکس ها با آنچه در سامانه ثبت نام می بینید ممکن است کمی متفاوت باشند. از این نظر نگران نباشید. به طور کلی مراحل تفاوتی ندارند و کارگزاری برای جذاب کردن تغییراتی را در نوشته ها اعمال می کند.

 

 

۱- شروع ثبت نام

 

 قدم اول:

 

برای شروع به دریافت کد معاملاتی یا کد بورسی و ثبت نام رایگان سجام از کارگزاری آگاه می‌توانید با مراجعه بهسامانه ثبت‌نام آنلاین کارگزاری آگاه به آدرس زیر زیر مراجعه کنید:

 

برای ورود به سامانه ثبت نام آگاه اکسپرس و دریافت کد بورسی و سجام رایگان کلیک کنید

 

قدم دوم:

 

پس از ورود به سایت برای شروع ثبت نام از طریق گزینه ” ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان ” اقدام کنید.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

نکته: اگر پیش از این اطلاعات خود را در سامانه آگاه اکسپرس ثبت کرده‌اید و بعضی از مراحل را قبلا پیموده اید، برای ادامه مسیر خود و همچنین پیگیری ثبت نام انجام شده، به بخش " پیگیری و تکمیل ثبت نام "مراجعه کنید.

 

 

قدم سوم: ثبت نام جدید

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

ثبت کد ملی: در صورتی‌که عضو بآشگاه کارگزاری آگاه نیستید، لازم است در صفحه ورود، گزینه “ثبت نام جدید” را انتخاب کنید و پس از انتخاب این گزینه با وارد کردن کد ملی برای شروع ثبت نام اقدام کنید.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

در صورتی که کد ملی وارد شده پیش از این توسط شخص دیگری ثبت شده باشد، امکان ثبت نام جدید برای متقاضی ممکن نیست.

در صورتی که پیش از این عضو بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه بوده‌اید به قدم چهارم مراجعه و قدم سوم را رد کنید

 

 

 

 

قدم چهارم: ثبت نام از طریق کاربری بآشگاه مشتریان

 

 ثبت نام با حساب بآشگاه: در صورتی که پیش از این عضو بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه بوده‌اید با انتخاب گزینه “ادامه” می‌توانید علاوه‌بر ثبت‌نام و دریافت کد معاملاتی به صورت آنلاین، کلیه موارد از جمله امتیاز و ریال خود را که پیش از این در بآشگاه کسب کرده‌اید، حفظ کنید.

 

 ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

با انتخاب این گزینه لازم است با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور حساب بآشگاه خود، ثبت نام کد بورسی را شروع کنید.

 

مشتریان جدید به قدم سوم مراجعه و قدم چهارم را رد کنید.

 

 

۲- ثبت مشخصات فردی

 

در این صفحه می‌توانید نسبت به تکمیل مشخصات فردی خود مطابق با مدارک هویتی، اقدام کنید.

پس از تکمیل اطلاعات مربوطه با انتخاب گزینه “ادامه ثبت نام”، کلیه اطلاعات این بخش ذخیره شده و به مرحله بعد هدایت خواهید شد.

در صورتی‌که پیش از این در بآشگاه کارگزاری آگاه عضو نبوده‌اید، پس از ثبت مشخصات فردی، به عضویت بآشگاه در خواهید آمد.

با نام کاربری و رمز عبوری که توسط شما در این مرحله تعریف می‌شود، می‌توانید در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و نرم‌افزار های معاملاتی آگاه وارد شوید. از این نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سیستم آگاه اکسپرس و تکمیل مشخصات نیز استفاده می‌شود بنابراین آن را جای امنی یادداشت کنید.

همچنین از آنجایی که کلیه اطلاع رسانی‌ها از طریق ایمیل و شماره موبایل صورت می‌گیرد، لذا در ثبت آن‌ها دقت فرمایید.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

پس از تکمیل مشخصات در این مرحله، کد فعالسازی 4 رقمی به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

با ثبت این کد فعالسازی در صفحه مربوطه، مرحله اول عضویت شما تکمیل شده و می‌توانید بقیه مراحل ثبت نام را انجام دهید.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

نکته مهم: نام کاربری و رمز عبور را حتما درجایی امن یاداشت کنید.

 

۳- ثبت مشخصات هویتی

 

در این مرحله پس از تکمیل اطلاعات شناسنامه‌ای و درج آدرس و کدپستی محل سکونت، برای ادامه مراحل می‌توانید گزینه “ادامه ثبت نام” را انتخاب نمایید.

بارگذاری تصاویر مدارک شناسایی در این مرحله الزامی نیست.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

۴- ثبت اطلاعات شغلی

 

در این بخش لازم است اطلاعات شغلی، شامل عنوان شغل، تلفن محل کار، کد پستی و نشانی محل کار و …. را ثبت کنید.

درصورتی‌که بازنشسته، خانه دار، دانشجو، بیکار و … هستید، می‌توانید اطلاعات محل زندگی خود را به عنوان اطلاعات محل کار درج نمایید.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

۵- ثبت اطلاعات مالی و تحصیلی

 

در این مرحله لازم است مشخصات حساب بانکی خود شامل نام بانک، نوع حساب، نام شعبه، کد شعبه، شماره حساب وشماره شبا و نیز اطلاعات تحصیلی خود را به صورت صحیح درج نموده و گزینه “ادامه ثبت نام” را انتخاب نمایید.

شماره حساب باید به نام شخصی باشد که قصد دریافت کدبورسی دارد.

بنابراین کلیه اطلاعات باید مربوط به یک شخص باشد و نمی‌توانید از حساب شخص دیگری برای خودتان استفاده کنید.

در صورت مغایرت نام دارنده حساب با مشخصات حساب معاملاتی، امکان برداشت وجه مقدور نخواهد بود.

برای افراد زیر 18 سال، کد بورسی آفلاین صادر خواهد شد.

درصورت تکمیل فرم تعهدنامه کد بورسی آنلاین توسط قیم فرد زیر 18 سال، کد بورسی آنلاین برای ایشان صادر خواهد شد.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

۶- مشاهده اطلاعات ثبت شده

 

در این بخش لازم است متقاضی صحت اطلاعات ثبت شده را بررسی و در صورت نیاز با استفاده از گزینه “قبلی” برای تصحیح اطلاعات اقدام نماید.

توجه داشته باشید، پس از تایید اطلاعات، امکان تصحیح آن ممکن نیست.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

۷- تعیین روش احراز هویت

 

در این بخش شما می‎توانید نسبت به تعیین روش احراز هویت خود به شرح زیر اقدام نمایید:

باید با انتخاب “صحت اطلاعات وارد شده را تایید می نمایم” اطلاعات ثبت شده را تایید و گزینه ثبت نهایی را انتخاب کنید.

 

الف: گزینه مراجعه به شعبه

با انتخاب این گزینه آدرس و شماره تلفن شعب کارگزاری در آن شهر نمایش داده می‌شود.

توجه داشته باشید در صورتی‌که زمان ثبت نام، روش احراز هویت خود را مراجعه به شعبه انتخاب کنید و سپس قصد احراز هویت در دفاتر پیشخوان را داشته باشید، می‌بایست با کارگزاری واحد کدگیری تماس گرفته و درخواست تعویض روش احراز خود را اعلام فرمایید.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

ب: گزینه مراجعه به دفاتر پیشخوان

با انتخاب این گزینه و پس از مشخص کردن شهر موردنظر، آدرس و تلفن دفاتری که سرویس کارگزاری آگاه و سجام را ارائه می‌دهند، نمایش داده می‌شود.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

۸- ثبت نام در سجام

 

با توجه به الزامی بودن ثبت نام سجام برای صدور کد بورسی، در سامانه آگاه اکسپرس آگاه علاوه بر ثبت نام کد معاملاتی ثبت نام سجام نیز امکان پذیر است.

دراین مرحله کد فعل سازی پنج رقمی به شماره همراه ثبت شده در فرایند ثبت نام ارسال شده و با درج کد توسط متقاضی، مرحله بعد نمایش داده می شود.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

در این مرحله نیز موفقیت آمیز بودن ثبت نام سجام و پایان آن به متقاضی نمایش داده می شود.

پس از استعلامات مربوطه متعاقباً کد پیگیری ده رقمی برای مشتری ارسال می‌شود که متقاضی باید با در دست داشتن کد سجام و مدارک شناسایی و تحصیلی به مراکز احراز هویت مراجعه کند.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

۹- دریافت فرم‌های ثبت نام

 

در این مرحله شما می‌تواند با کلیک بر روی لینک آموزش بورس و یا بآشگاه مشتریان، با انواع دوره‌های آموزشی رایگان، ویدیوهای اختصاصی سرمایه‌گذاری، و خدمات متنوع بآشگاه مشتریان آشنا شوید.

هم‌چنین امکان پیگیری ثبت نام نیز از این مرحله وجود دارد که با کلیک روی “گزینه پیگیری” قابل نمایش است. از رمز عبور و نام کاربری که قبلا در مراحل ثبت‌نام وارد کردید برای ورود به سیستم پیگیری استفاده کنید.

در ضمن شما می‌توانید قبل از مراجعه برای احراز هویت با کلیک بر روی گزینه “دریافت فرم های تکمیل شده” آن‌ها را مطالعه و پرینت بگیرید.

 

ثبت‌نام دریافت کدبورسی رایگان

 

۱۰- روند صدور کدهای معاملاتی

 

پس از تکمیل فرم‌های مربوطه و انجام مراحل قبل، شما می‌توانید در ایام و ساعات کاری به نزدیک‌ترین شعبه یا دفتر پیشخوان طرف قرارداد با کارگزاری آگاه در محل سکونت خود مراجعه کنید.

پس از انجام احراز هویت، کد معاملات بورس و دسترسی آنلاین یا آفلاین شما، صادر و از طریق شماره موبایل و ایمیل ثبت شده در آگاه اکسپرس، برای شما ارسال خواهد شد.

 

در زمان احراز هویت (به صورت مراجعه به شعبه یا دفاتر پیشخوان) ارائه مدارک زیر الزامی است:

  • اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
  • اصل کارت ملی و کپی از پشت و رو

 

در صورتی که مشتری احراز هویت سجام را پیش از این انجام نداده باشد، ارائه کد پیگیری ده رقمی سجام که به تلفن همراه شما پیامک می شود در زمان احراز هویت الزامی است.

 

مدارک لازم احراز هویت: اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات، اصل کارت ملی و کپی از پشت و رو، ارائه کد پیگیری سجام

 

نکات مهم: 

صحت اطلاعات درج شده در سامانه بر عهده متقاضی است. بنابراین دقت کافی در زمان ثبت اطلاعات الزامیست و نیز توجه داشته باشید اطلاعات شما به صورت محرمانه در کارگزاری ثبت می شود.

 

در صورتیکه قصد تکمیل ثبت نام خود را دارید باید روی گزینه ادامه کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبوری را که پیش از این تعیین کرده اید وارد نمایید.

 

در صورت فراموشی رمز عبور شما می توانید با مراجعه به سایت بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و انتخاب گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟” رمز خود را بازیابی نمایید.

 

در هر مرحله، تکمیل موارد ستاره‌دار و دارای آیکون ضروری است و در صورت عدم تکمیل هر یک از آن‌ها، مرحله بعد قابل مشاهده نخواهد بود.

 

  

 

۱۱- دریافت آنی مزایا و تخفیف ها در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه با ثبت کد

 

"پس از تکمیل ثبت نام تا مرحله 10 طبق راهنمای تصویری" و دریافت کد بورسی جهت تخفیف های آنی و جایزه و مزایای بیشتر در در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه طبق مراحل زیر عمل کنید:

1. از آدرس زیر به باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه ورود نمایید

لینک ورورد به باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

2. برای ورود همان رمز ورود آگاه اکسپرس پس از کامل شدن تمام مراحل برای ورود به باشگاه بزنید.

3. برای ثبت کد در منوی بالای صفحه باشگاه در قسمت معرفی معرف کد AS2007 را وارد کنید و تایید کنید و مزایا و تخفیف ها را برای خود دریافت نمایید:

%D9%85%D9%86%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2.jpg

 

کد ارایه شده به شما AS2007 میباشد

 

پس فراموش نکنید در کارگزاری آگاه می توانید در باشگاه مشتریان آگاه از مزایای بیشتر بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه با ثبت کد AS2007 نیز بهره مند شوید

 

 

صفحه ورود به باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

 

شروع فرآیند دریافت کد بورسی و آغاز سرمایه گذاری در بورس با کلیک اینجا

 

 

 

 

 

 

مطالب آموزش بیشتر:

دریافت کدبورسی در کارگزاری آگاه و ثبت نام در بورس

آموزش ثبت نام در بورس و دریافت کدبورسی در کارگزاری آگاه

راهنمای ثبت نام در بورس و دریافت کدبورسی در کارگزاری آگاه

آموزش ثبت نام رایگان سجام

ثبت نام رایگان سجام

ثبت نام رایگان سجام و دریافت کد بورسی

ثبت نام رایگان سجام و دریافت کد بورسی مجانی

آموزش ثبت نام رایگان سجام و دریافت کد بورسی و احراز هویت رایگان به صورت قدم به قدم

چگونه در سامانه سجام رایگان ثبت نام کنم و هیچ هزینه ای نپردازم ؟!

راهنمای ثبت نام رایگان سجام و دریافت کد بورسی در کارگزاری آگاه

ثبت نام رایگان سجام بدون هیچ هزینه ای و دریافت کد بورسی رایگان

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد