کد معرف سطح 10 قله دماوند باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و دریافت بالاترین مزایای معرف

۸ بازديد

در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه بابت فعالیت‌های مختلف امتیازاتی درنظر گرفته شده است. “معرفی معرف” نیز از جمله فعالیت‌های بآشگاه به شمار می‌آید. به بیان ساده‌تر وقتی یک نفر عضو بآشگاه می‌شود (به عنوان کاربر یا مشتری) می‌تواند نام شخصی را که بآشگاه را به ایشان معرفی کرده، به عنوان معرف خود اعلام نماید و از مزایای سطح معرف استفاده کند که به این فعالیت “معرفی معرف” گفته می‌شود. اعلام کننده معرف به عنوان “زیرمجموعه” به ژنولوژی (درختواره) معرف خود می‌پیوندد. مزایا و نحوه توزیع امتیازات “معرفی معرف” در ادامه آمده است.

 

در ازای معرفی معرف توسط هر زیر مجموعه مستقیم، به زیرمجموعه امتیازاتی به شرح زیر تعلق می‌گیرد:

 
 
استفاده از تخفیفات ومزایای سطح معرف:
با انجام فعالیت معرفی معرف، علاوه‌بر دریافت ۴۰۰ امتیاز می‌توانید از مزایا و تخفیفات بستگی به سطح معرف شامل؛ تخفیف در بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی، تخفیف در بسته‌های آموزشی، تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار و تخفیف کارمزد معاملات آتی سکه از ۱ تا ۳ ماه به شرح جدول زیر بهره‌مند شوید.
 
 
ردیف نوع عضویت زیرمجموعه مدت استفاده از مزایای معرف
۱ کاربر ۱ ماه
۲ مشتری ۳ ماه
۳ کاربری که به مشتری تبدیل شده است. ۳ ماه از تاریخ تبدیل حساب کاربری به مشتری
 
همچنین از طریق فعالیت های مختلف در کارگزاری آگاه مبلغی در حساب باشگا افراد شارژ می شود. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای از طریق بآشگاه باشد.

لازم است مشتری پیش از شروع معاملات یا خرید بسته‌های آموزشی و تحلیلی در بآشگاه حتما معرف خود را ثبت نماید و از مزایای او استفاده نمایید. در غیر این صورت زیرمجموعه غیرفعال نخواهید بود.

 


* به شما پیشنهاد می کنیم که از بالاترین سطح کد معرف سطح 10 قله دماوند آگاه با کد AS2007  و از امتیازات معرف با بالاترین مزایا استفاده و خدمات رایگان ایشان بهره ببرید. 


 

درپایان ذکر چند نکته ضروری است:

۱- امکان تغییر یا حذف معرف وجود ندارد.

۲- افزایش یا کاهش سطح معرف پس از انتخاب ایشان، در تغییر مزایای زیرمجموعه تاثیری ندارد.

۳- امتیاز یا ریالی از زیرمجموعه کسر نمی‌‌شود که به معرف اضافه شود و بالعکس.

۴- انتقال ژنولوژی توسط معرف همانند سایر اعضای بآشگاه در هر زمان بلامانع است و این انتقال ضرری را متوجه زیرمجموعه ها (اعم از زیرمجموعه های مستقیم و غیرمستقیم) نمی‌کند.

۵- امکان حذف  زیرمجموعه وجود ندارد.

 


برای ثبت نام رایگان در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه اینجا کلیک کنید 


 

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد